• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

mamaija2 
CH PANORAMA wraz z portalem internetowym mamywgorzowie.pl zapraszają 2 czerwca na święto mam i dzieci pod hasłem ,,MAMA I JA''.
W tym dniu na mamy i dzieci czekają fantastyczne atrakcje. Dzieci zaprosimy do niezwykłej KRAINY EKSPERYMENTÓW - gdzie każde dziecko będzie mogło samodzielnie pod okiem ekspertów wykonać niesamowite eksperymenty chemiczne. Jak wykonać magicznego Blubbera? Jak stworzyć prawdziwą tęczę? To i wiele innych niezwykłych rzeczy nauczmy dzieci podczas magicznych warsztatów. Dla mam przygotowaliśmy ciekawe spotkania i pokazy min.: spotkanie z trenerem skutecznego rodzica, zajęcia z języka angielskiego dla mam i dzieci. Zaprosimy mamy w podróż do Indii a fantastyczny pokaz Zumby SENTAO przekona wszystkie mamy, że taniec połączony z gimnastyką to świetny sposób na relaks. Pokazy kosmetyczne zaprezentuje Firma Oriflame a dla dzieci i mam - mamy wspólne zajęcia integracyjne - filcowanie i tworzenie gałgankowych lalek. Nie zabraknie też sportowych rywalizacji przygotowanych przez Klub SOCATOTS i konkursów z nagrodami. A na wszystkie dzieci czeka dmuchany zamek i darmowe lody a wszystkie paragony na zakupy dokonane w tym dniu w naszej Galerii przez Mamy - o łącznej wartości min. 100,00 - wezmą udział w loterii fantowej. Do rozlosowania upominki od dzierżawców Panoramy oraz firm zewnętrznych uczestniczących w naszym evencie.

 

Organizatorzy: CH PANORAMA, Portal Internetowy mamywgorzowie.pl
Współorganizatorzy: Fundacja SEWA, Land of Fair Tales Kraina Baśni - Angielski dla Najmłodszych, SOLVIS, SOCATOTS PIŁKARSKIE MALUSZKI, ORIFLAME.