• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

Akademia Animacji „Klatka Po Klatce” to nazwa nowego projektu artystyczno-edukacyjnego, który startuje w naszym mieście już 14 stycznia. Projekt to wspólna inicjatywa Fabryki Aktywności Młodych i Galaktyki Art. Gorzowski pomysł był jednym z 48 projektów z całej Polski, które otrzymały granty w ramach programu Akademia Orange. Łącznie w V edycji zgłoszonych zostało 447 projektów. Zwycięskie inicjatywy wyłoniła Kapituła Akademii Orange, w skład której wchodzą uznane autorytety świata edukacji, nowych technologii, kultury i mediów.

Miejscem realizacji projektu jest C.H. PANORAMA, gdzie w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 140m2 stworzymy pierwszą w Polsce Akademię animacji poklatkowej. Przez 4 miesiące trzy grupy 15 osobowe (dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści) będą tworzyć makiety do animacji poklatkowej, i postacie, które „ożyją” dzięki zrobieniu kilkunastu tysięcy zdjęć. W rezultacie powstaną trzy krótkometrażowe filmy animowane i reportaż przedstawiający proces animacji.

Innowacyjnością, która zadecydowała o wsparciu finansowym tego przedsięwzięcia był fakt, że cały proces twórczy będzie realizowany na oczach tysięcy rodzin, które będą odwiedzały CH PANORAMA.

 

BANER 3000x1600