• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

panorama plakat 500

 

Zapraszamy do bajkowego świata - do Centrum Handlowego Panorama.

 

Już 27 i 28 września w Centrum Handlowym Panorama w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach od 11.00 do 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami do świata bajki.

 

To właśnie w naszej galerii odbędą się pierwsze eventy animacyjne organizowane w ramach akcji "Czytaj dzieciom, bo warto". Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci niesamowite atrakcje takie jak: gra w dmuchanego darta, wielkie klocki, malowanie twarzy, fotostandy. Nie zabraknie także konkursów z książkowymi nagrodami. Ciekawy program animacyjno-rozrywkowy z elementami interaktywnymi to gwarancja doskonałej zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych.

 

Kolorowo, wesoło i bajecznie - taki właśnie klimat będzie gościł w naszej galerii w ostatni weekend września. Nie tylko będziemy zachęcać do czytania książek, ale i do dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze. Podczas eventu animatorzy grupy artystycznej "Fifik i Pepe oraz Przyjaciele" będą prowadzić akcje informacyjną dla rodziców poruszającą kwestie pozytywnych stron czytania dzieciom książek.

 

W naszym centrum zagości bajkowy czas, w trakcie którego będzie okazja bliżej poznać losy „Czerwonego Kapturka” , „Kopciuszka” oraz „Jasia i Małgosi” oraz drewnianego pajacyka, który zamienił się w prawdziwego chłopca. Zagadki, konkursy plastyczne i wspólne opowiadanie bajek to tylko niektóre elementy naszego eventowego programu.

 

Zachęcamy wszystkie dzieci z rodzicami do uczestnictwa w tym wspaniałym evencie „Czytaj dzieciom, bo warto”. Dla uczestników czekają książkowe nagrody.