• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

PLAKAT DNI OWADA 415

     CH PANORAMA zaprasza na DNI OWADA. Już po raz trzeci od 14 do 16 listopada zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze światem owadów. Tym razem aż trzy dni będziemy gościć fantastyczne egzotyczne motyle i całą gamę niezwykłych owadów. Event poprowadzi entymolog z Poznańskiej motylarni Pan Jacek Pałasiewicz. Główną i niewątpliwie ogromną atrakcją będzie oczywiście pokaz żywych egzotycznych motyli. Na środku rotundy stanie udekorowana kwiatami i pełna motyli klatka do której każdy będzie mógł wejść i doświadczyć spotkania z tymi niezwykłymi owadami.

 

     Na wystawie zobaczymy też min. modliszki, pająki ptaszniki, egzotyczne żuki czy patyczaki. Będzie też można dowiedzieć się, jak rozpocząć hodowlę owadów, kupić podstawowy zestaw do trzymania tych zwierzątek i nabyć niektóre owady czy pająki.

 

     W dniach 15 i 16 listopada na dzieci czekać będzie kącik plastyczny, gdzie będą mogły stworzyć swoje kolorowe motyle a także zrobić owadzi tatuaż. W ten, już zimowy czas zapraszamy całe rodziny na wyjątkowe spotkanie z naturą i odrobiną lata.

 

Patroni medialni: RADIO PLUS GORZÓW, TV TELETOP, PORTAL MYGORZOW.PL, PORTAL FIRMYGORZOWSKIE.PL