• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

mikolajki415

          6 grudnia od 14.00 zapraszamy na spotkanie z Mikołajem. Specjalnie na tą okazję Gorzowskie Studio Teatralne przygotowało spektakl ,,Magiczny Pociąg''. W czasie podróży dzieci będą brały udział w konkursach i zabawach. Będziemy wspólnie dekorować pierniki i ubierać choinkę.
Wyczarujemy świąteczne ozdoby i kartki z życzeniami. Napiszemy razem bardzo długi list do Mikołaja a wszystkie dzieci zaprosimy na darmowe lody i rozdamy im pyszne słodycze.

Specjalną strefę zabaw edukacyjnych przygotuje Księgarnia Kle-Kle a w niej min.:

*stoisko "Prezentownia KleKle" - z pięknymi zabawkami i książkami, które będzie można na życzenie pakować na prezent gratis! W ten weeekend dla każdego 5% rabatu na zabawki + do każdego zakupu - karnet na 1 wybrane zajęcia w KleKle gratis!
* strefa zabaw z wyobraźnią - przy stoisku będą ustawione stoliczki z zabawkami, kolorowankami, książeczkami, farbkami, domkami itp.
* Skrzynka na listy do św. Mikołaja
* Warsztat robienia ozdób świątecznych - będzie można zaprojektować i zrobić świąteczne łańcuchy, ozdoby
* Mikołajkowa wystawa prac dzieci z zajęć "Plastyczne ABC" - wystawione będą prace dzieci o tematyce świąteczno -mikołajkowej z warsztatów plastycznych z artystką p. Ewą Korzeniewską - malarką, plastyczką, fotografką.