• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

usmiechnij2 415
          Gorzów Wielkopolski to kolejne miasto w Polsce, które zostanie 15-16 października br. odwiedzone przez Drużynę Uśmiechu. Pełni optymizmu animatorzy będą szukać najpiękniejszego uśmiechu tego miasta.
          „W trakcie spotkania z Drużyną Uśmiechu będzie działać atelier fotograficzny, gdzie będą nie tylko drukowane zdjęcia na miejscu, ale także będzie możliwość zgłoszenia się do konkursu na najpiękniejszy uśmiech. Wszystkie zarejestrowane zdjęcia zawalczą o nagrodę w formie szczoteczki elektrycznej.” - Zachęca do udziału w konkursie przedstawicielka biura organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu, Malwina Turek.
          Na uczestników spotkania czekają także takie atrakcje jak: malowanie twarzy, kolorowe włosy, wielkie klocki, gry planszowe XXL, gra w darta, stanowisko instruktażu mycia zębów, modelowanie baloników oraz konkursy i zabawy z nagrodami.
          Organizatorzy festiwalu podczas prowadzonych działań nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.
Spotkanie z Drużyną Uśmiechu odbędzie się w Galerii Panorama w godzinach od 11.00 do 17.00. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.