• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

Wydarzenia

 

Uwaga!!! Zapraszamy na imprezę Andrzejkową w Arkadii ;) Dwie godziny super zabawy dla maluchów :)


W programie:

* gry i zabawy,

* malowanie buziek,

* andrzejkowe wróżby,

* dyskoteka z czarownicami,

* słodkie przekąski i napoje.


Start o godzinie 17:00. Wstęp 25zł (płatność w dniu imprezy)


andrzejki arkadia 800

Już 13 października CH PANORAMA zaprasza na wydarzenie edukacyjne: ,,Stop. Bezpieczni na Drogach” W godz. 12.00-18.00 zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach organizowanych w ramach ogólnopolskich spotkań promujących bezpieczeństwo na drogach.
W trakcie spotkania dzieci na specjalnej symulacyjnej zebrze tj. pasach dla pieszych nauczą się w jaki sposób prawidłowo przechodzić przez jezdnie. Każda osoba, która prawidłowo zda instruktaż otrzyma odznakę wzorowego pieszego. W ten sposób najmłodsi uczestnicy będą mogli przećwiczyć jak zachować się na jezdni np. w drodze do szkoły.
Kolejną strefą, która będzie edukować w zakresie bezpieczeństwo drogowego jest „Miasteczko edukacyjne” - tutaj z wykorzystaniem specjalnej maty i znaków drogowych uczestnicy będą mogli szczegółowo zapoznać się z przepisami ruchu drogowego.
Na specjalnym torze, będzie można na własnej skórze przekonać się „jak widzi pijany kierowca” i jak wielkie stwarza zagrożenie. Organizatorzy spotkań chcą uświadomić zarówno dorosłych, jak i młodzież, że nawet niewielka ilość alkoholu, czy też środków odurzających może być przyczyną poważnego wypadku prowadzącego do śmierci.
Co roku na polskich drogach ginie ok. 3 tyś osób. Warto zwrócić uwagę, że do zdarzeń tych dochodzi głównie przy dobrych warunkach atmosferycznych i na prostej drodze. Często kierowcy przeceniają swoje umiejętności.
Bez względu jaką funkcję pełnimy w ruchu drogowym czy jesteśmy kierowcami, czy też pieszymi bądźmy ostrożni i już dziś zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach naszych dzieci. Edukacja dotyczące prawidłowych zachowań na drodze jest podstawowym elementem umożliwiającym uchronienie dziecka przed kolizją oraz wypadkiem drogowym.

bezpieczninadrogach

Już 1 i 2 czerwca 2018 roku w Centrum Handlowym Panorama będziemy świętować dzień dziecka. Wielkie czytanie rozpocznie się już od godziny 12.00 i będzie trwać do godziny 18.00. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. W specjalnej strefie plastycznej każdy, kto zaprojektuje okładkę swojej ulubionej lektury, otrzyma nagrodę w postaci książki. Do Waszej dyspozycji będzie specjalna strefa budownicza - w, której nie tylko będzie, mogli stworzyć budowle z klocków, ale także z piasku kinetycznego. A dla najmłodszych poszukiwaczy książkowych przygód malowanie twarzy.Już 1 i 2 czerwca 2018 roku w Centrum Handlowym Panorama będziemy świętować dzień dziecka. Wielkie czytanie rozpocznie się już od godziny 12.00 i będzie trwać do godziny 18.00. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. W specjalnej strefie plastycznej każdy, kto zaprojektuje okładkę swojej ulubionej lektury, otrzyma nagrodę w postaci książki. Do Waszej dyspozycji będzie specjalna strefa budownicza - w, której nie tylko będzie, mogli stworzyć budowle z klocków, ale także z piasku kinetycznego. A dla najmłodszych poszukiwaczy książkowych przygód malowanie twarzy.

W trakcie spotkania odbędzie się zbiórka książek, jeśli posiadacie lektury, które chcielibyście -przekazać do miejskiej biblioteki wystarczy, że zostawicie je w specjalnych białych skrzyniach na strefie „Nadaj nowe życie swojej książce”.

Gorąco zachęcamy rodziców do wzięcia udziału w Akcji Zaczytani Zakochani! Niech ten dzień dziecka będzie dla Waszych dzieci wyjątkowy pełen, książkowych przygód.

b1 panorama


Drodzy Rodzice, Kochane dzieci! Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was na trzy godziny wspaniałej rodzinnej zabawy! Bajkę przygotowało dla Was Studio Teatralne Guliwer, które już od kilku lat prowadzi nie zapomniane eventy w Panoramie. Jak zawsze nie zabraknie wspólnych zabaw, gier i konkursów. A dla wszystkich dzieci mamy słodkie wielkanocne upominki. Zapraszamy w niedzielę od 14. A w sobotę czekamy na Was na Wielkanocnym Jarmarku!
 
panorama plakat wielkanoc
 

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na spotkanie z Mikołajem i jego Elfami. Jak zawsze czeka na Was cała masa atrakcji i 3 godziny rodzinnej zabawy! 
Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy słodkie upominki, które będzie Mikołaj będzie rozdawał siedząc na prawdziwym tronie! 
Jak co roku będziemy dekorować pierniczki i robić świąteczne ozdoby. Zapraszamy!

panorama mikolajki 2017 rgb

a5 druk promenada2017 013 września w Galerii Panorama
Dzień miłości do siebie!!
Bezpłatne badania serca!!!
Od 10 do 18
Konsultacje kardiologiczne
Pomiar ciśnienia
Badania EKG
Badania pomiaru cholesterolu i glukozy
Obliczanie czynnika BMI
Porady dietetyka
Przyjdź , zbadaj się, bo serce masz tylko jedno!
Akcja w ramach kampanii profilaktyki chorób układu krążenia
Bezpłatne badania serca 3 września w Panoramie