• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

witaj szkolo pop 415          W niu 14 września po raz drugi zaprosimy dzieci i rodziców na event - ,,WITAJ SZKOŁO NA WESOŁO''. Impreza będzie prowadzona przez 3 aktorów a jej główną atrakcją będzie spektakl teatralny „Hej do szkoły, czyli Nieostrożny Maruś”. Spektakl opowiada o chłopcu, który nie słucha nikogo i zamiast do szkoły postanawia iść na wagary. Spotyka go tam mnóstwo niebezpiecznych zdarzeń i przygód, które aktorzy prezentują jako zagrożenia w życiu codziennym. Mareczek na własnej skórze przekonuje się, że niesłuchanie dobrych rad może skończyć się bardzo niemiło. Spektakl ostrzega także przed zbytnią łatwowiernością w kontaktach z obcymi osobami, które możemy spotkać w każdym miejscu i o każdym czasie a zwłaszcza podczas wagarów. Finałem spektaklu jest powrót „nawróconego” Marusia do szkoły, spotkanie ze szkolnymi kolegami czyli uczestnikami imprezy i wspólna zabawa z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Do 3 godzinnej zabawy zaprosimy także rodziców i opiekunów dzieci, którzy bedą mogli wziąć udział w konkursach rodzinnych. W czasie eventu nie zabraknie też zajęć plastycznych i edukacyjnych, które przeprowadzimy pod hasłem : ,,Kolorowa szkoła''.
          W tym dniu pracownicy Chaty Polskiej przygotują prezentację i degustację zdrowej żywności i poprowadzą zajęcia kulinarno-edukacyjne dla dzieci i dorosłych w oparciu o Piramidę Zdrowego Żywienia a wszystkim dzieciom wręczą książeczki edukacyjne. Rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych dla swoich dzieci czy zakupić ciekawą książkę na zorganizowanym przez Księgarnę Daniel kiermaszu książek.
W tym dniu zostanie również rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ,,Przyłapani na czytaniu'', którego organizatorem było Centrum Szkoleniowe Memo, Portal Mamywgorzowie.pl oraz Fundacja AD REM. W czasie wernisażu zaprezentujemy najciekawsze prace a zwycięzcom wręczone zostaną nagrody.
         


Uwaga! Mamy także do rozdania bezpłatne zaproszenia do Fabryki Formy dla dzieci oraz dorosłych.

ROZPOCZĘCIE EVENTU - GODZINA 15.00

Organizatorzy: CH PANORAMA, Fundacja AD REM, Centrum Szkoleniowe MEMO

Patroni medialni : Gazeta Lubuska, Radio ESKA, TV Teletop


Galeria zdjęć z ubiegłego roku: http://www.panoramagorzow.pl/galeria/category/24-witaj-szkoo-na-wesoo

Relacja filmowa z ubiegłego roku: