• Witamy

    Wasze rodzinne centrum handlowe

  • Centrum Handlowe Panorama

    Centrum Handlowe PANORAMA

  • Fabryka Formy

    Fabryka Formy - centrum fitness

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Sobota

10:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00

Już 1 i 2 czerwca 2018 roku w Centrum Handlowym Panorama będziemy świętować dzień dziecka. Wielkie czytanie rozpocznie się już od godziny 12.00 i będzie trwać do godziny 18.00. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. W specjalnej strefie plastycznej każdy, kto zaprojektuje okładkę swojej ulubionej lektury, otrzyma nagrodę w postaci książki. Do Waszej dyspozycji będzie specjalna strefa budownicza - w, której nie tylko będzie, mogli stworzyć budowle z klocków, ale także z piasku kinetycznego. A dla najmłodszych poszukiwaczy książkowych przygód malowanie twarzy.Już 1 i 2 czerwca 2018 roku w Centrum Handlowym Panorama będziemy świętować dzień dziecka. Wielkie czytanie rozpocznie się już od godziny 12.00 i będzie trwać do godziny 18.00. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami. W specjalnej strefie plastycznej każdy, kto zaprojektuje okładkę swojej ulubionej lektury, otrzyma nagrodę w postaci książki. Do Waszej dyspozycji będzie specjalna strefa budownicza - w, której nie tylko będzie, mogli stworzyć budowle z klocków, ale także z piasku kinetycznego. A dla najmłodszych poszukiwaczy książkowych przygód malowanie twarzy.

W trakcie spotkania odbędzie się zbiórka książek, jeśli posiadacie lektury, które chcielibyście -przekazać do miejskiej biblioteki wystarczy, że zostawicie je w specjalnych białych skrzyniach na strefie „Nadaj nowe życie swojej książce”.

Gorąco zachęcamy rodziców do wzięcia udziału w Akcji Zaczytani Zakochani! Niech ten dzień dziecka będzie dla Waszych dzieci wyjątkowy pełen, książkowych przygód.

b1 panorama